Kontaktid
Est|Eng|Rus

Ajalugu


1997 Ojari Paas ja Indrek Noormets asutavad koos Mainori AS ettevõtte Mainor Dek OÜ. Kontor asus toonase Mainor AS-i Kuhlbarsi tänava büroohoones. Selline koostöö kestis 5 aastat, kui osanikud leidsid, et on vajadus laienemiseks.
2002 Sõlmitakse leping ekspedeerimisgrupiga Combifragt , asutatakse uus ettevõte Combidek Tolliagentuur OÜ. Tegutsetakse Combifragt Eesti OÜ Betooni tänava ruumides.
2005 Combifragti grupp ostetakse Soome posti, ehk Itella poolt. Combidek Logistika OÜ liigub 100% erakätesse ning on sellest hetkest 100% Eesti ettevõte. Sellega seoses kolitakse praegustesse ruumidesse Lennujaama Cargos, Kesk-Sõjamäe 10a.
2007 Sõlmitakse koostööleping Cargohunters"ga tollilao asutamise ja tegevuse kohta. Matsu terminal  - 10000m2 laopinda + raudteeharu + konteinerdepoo + logistiliselt hea asukoht Vana-Narva mnt tegutseb sellest ajast, pakkudes kvaliteetteenust nii transiitvedudele, kui ka Eesti sisesele suunale. 
2009 Valmib väike tolliladu Kesk-Sõjamäel Lennujaama Cargos - pakkudes lennusaadetiste käitlemist ning väikesemahuliste kaupade tollivormisusi ( omanikuvahetus, transiit jne)
2012 Combideki kiire ja tõhusa e-lahenduse valmimine - eArhiiv, mis koondab endasse kõikide klientide saadetised, saatedokumendid, lepingud, arved, päritolutõendid jne. Tegemist on komplekslahendusega, kus kliendil on võimalik oma saadetisi ja dokumente hallata ja vaadata.
2012 Uue veebilehe valmimine

Kõik need 15 aastat on ettevõtte töötajad kandnud endas kolme väärtust:
Usaldusväärsus, Professionaalsus ja Hoolivus  

Ettevõtte juhtimismeeskond on õppinud ja töötanud tollinduse valdkonnas alates 1991, seega on meil üle 20 aasta kogemust, mida teiga jagada. 
Jätkuvalt teeme omalt poolt kõik selleks, et kasvada ja areneda koos teiega!